Gabinet stomatologiczny

Gabinet STOMATOLOGIA Marcin Pietrzycki utworzyliśmy w 2011 poprzez połączenie wiedzy i umiejętności chirurga Marcina Pietrzyckiego oraz periodontologa Mirosławy Pietrzyckiej. Wraz ze współpracownikami tworzymy zespół stomatologów, dla których praca jest autentycznym powołaniem. Jej filarami są dla nas: profesjonalizm i zawodowa pasja.

Marcin Pietrzycki Mirosława Pietrzycka
stomatolog marcin pietrzycki stomatolog mirosława pietrzycka

Najwyższy standard usług na legnickim rynku stomatologicznym

W naszej codziennej pracy najważniejsi są Pacjenci – traktujemy ich jak partnerów. Często o powodzeniu leczenia decyduje współpraca między nami, dlatego dbamy dobre kontakty i życzliwą atmosferę – jesteśmy przekonani, że właśnie ona decyduje o tym, że Pacjenci z satysfakcją opuszczają nasze progi i polecają swoim znajomym. By nie zawieść Państwa zaufania, korzystamy jedynie ze sprawdzonych materiałów, niezawodnego sprzętu i nieustannie poszerzamy swoją wiedzę oraz doskonalimy umiejętności, uczestnicząc w sympozjach i kursach, poznając nowinki z dziedziny stomatologii. Pozwala nam to działać w pełni profesjonalnie, zgodnie z zawodową etyką.

gabinet stomatologiczny Pietrzyccy w Legnicy

Stomatolodzy z pasją, którzy swoją pracę dedykują Pacjentom

Gabinet stomatologiczny Marcina Pietrzyckiego zatrudnia tylko takich dentystów, którzy w swojej pracy odnajdują pasję, dzięki czemu są w niej efektywni i bezkonkurencyjni. Dzięki zaangażowaniu zyskujemy Pacjentów zadowolonych z efektów naszej pracy. Ich zdrowe, piękne uśmiechy są naszą najlepszą wizytówką.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do naszych gabinetów – jesteśmy tu po to, by Państwu pomagać.

Dane kontaktowe

STOMATOLOGIA Marcin Pietrzycki
ul. Kosmiczna 13/1
59-220 Legnica
Tel: (76) 8524 999