Stomatolodzy

W legnickim gabinecie Stomatologia Marcin Pietrzycki tworzymy przyjazny Pacjentowi i doskonale wykwalifikowany zespół lekarzy stomatologów. Cyklicznie uczestniczymy w wielu szkoleniach i sympozjach dentystycznych. Dowodem naszego doświadczenia oraz umiejętności są różnorodne dyplomy, certyfikaty, a także zaświadczenia, z którymi mogą Państwo zapoznać się na naszej stronie internetowej.

Nasi dentyści są kompleksowo przygotowani, by Państwu pomagać

W naszej poradni stomatologicznej całościową i rzetelną opiekę nad Pacjentami sprawuje trzech doskonałych profesjonalistów, z których każdy specjalizuje się w odrębnej dziedzinie stomatologii. Daje to Państwu całkowitą pewność, że korzystając z usług naszego gabinetu, leczenie jamy ustnej powierzają Państwo ekspertom.

Oto nasi lekarze stomatolodzy

Marcin Pietrzycki Mirosława Pietrzycka Szymon Baciński
stomatolog marcin pietrzycki stomatolog mirosława pietrzycka stomatolog szymon baciński
Czytaj więcej Czytaj więcej Czytaj więcej
  • Marcin Pietrzycki – uzyskał specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Posiada on duże doświadczenie w leczeniu skomplikowanych przypadków z zakresu stomatologii estetycznej, chirurgii, implantologii oraz protetyki; w codziennej pracy wykorzystuje nowoczesne narzędzia jak laser czy ozon.
  • Mirosława Pietrzycka  –  jest specjalistą chorób błon śluzowych i przyzębia, pracującym w zawodzie od prawie 40 lat. Na co dzień zajmuje się stomatologią zachowawczą, a także w leczeniem schorzeń dziąseł, przyzębia, błon śluzowych;
  • Szymon Baciński    uzyskał specjalizację z chirurgii stomatologicznej. To także doświadczony specjalista w dziedzinie leczenia kanałowego zębów, zwłaszcza precyzyjnego oczyszczania kanałów zębowych pod lupą lub mikroskopem. W skład jego zainteresowań zawodowych wchodzą także inne dziedziny stomatologiczne.

Naszych Pacjentów otaczamy całościową opieką – zapraszamy na wizyty stomatologiczne.

Dane kontaktowe

STOMATOLOGIA Marcin Pietrzycki
ul. Kosmiczna 13/1
59-220 Legnica
Tel: (76) 8524 999