Chirurgia

Stomatologiczne leczenie chirurgiczne każdorazowo wywołuje u pacjentów lęk związany z przebiegiem zabiegu i towarzyszącym mu bólem. Często także pojawia się strach przed powikłaniami oraz obawy przed wykluczeniem na długi okres z codziennego życia. Bardzo dobrze rozumiemy, z jakimi doświadczeniami wiąże się ta część stomatologii, dlatego dokładamy najwyższych starań, aby proces leczenia chirurgicznego przebiegał maksymalnie dla Państwa komfortowo.

Zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej nie muszą być dla Pacjentów stresujące. W zależności od indywidualnych Państwa potrzeb zapewniamy dostęp do środków uspokajających oraz przeciwbólowych. Gwarantujemy przyjazną, życzliwą atmosferę przed, w trakcie oraz po zabiegu. Zawsze staramy się otoczyć Państwa szczególną opieką. Ponadto dokładnie wyjaśniamy, na czym zabieg polega oraz jaki jest jego cel. Tłumaczymy, jak będzie przebiegał kompleksowy proces leczenia oraz jasno informujemy o związanym z zabiegiem ryzyku i jego następstwach. Zawsze naszym priorytetem jest Państwa zdrowie, piękny uśmiech i szybka rekonwalescencja.

Chirurgia stomatologiczna to nasza pasja

W prowadzonym przez nas gabinecie oferujemy pełen wachlarz usług z zakresu chirurgii stomatologicznej. Obejmuje on:

Zabiegi te z powodzeniem wykonujemy w naszym gabinecie od lat. W ich trakcie łączymy klasyczne techniki stomatologiczne z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń, ponieważ jesteśmy pasjonatami nowych osiągnięć w dziedzinie stomatologii. Wiele skomplikowanych przypadków wiedzieliśmy i z wieloma trudnymi przypadkami się zmierzyliśmy. Dlatego też możemy Państwu zaoferować usługi chirurgii stomatologicznej na najwyższym poziomie.