Mezoterapia

Oferujemy Państwu zabieg mezoterapii, która jest obecnie jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej. To bezinwazyjny i krótki zabieg, niemalże bezbolesny, a przede wszystkim niezwykle skuteczny. Powoduje redukcję m.in. drobnych zmarszczek, przebarwień oraz sińców pod oczami, co sprawia, że skóra twarzy odzyskuje młody i zdrowy wygląd.

Rewitalizacja i odmłodzenie skóry dzięki mezoterapii

zabieg mezoterapii w naszym gabinecie

To zabieg idealny dla osób już po 30 roku życia. W tym wieku uwidaczniają się pierwsze oznaki starzenia się skóry, która staje się coraz bardziej wiotka, cienka, przesuszona i traci elastyczność. Wskutek tego pojawiają się drobne zmarszczki oraz przebarwienia, które z upływem czasu stają się coraz bardziej widoczne. Oznakom starzenia się tkanki skórnej nie można oczywiście całkowicie zapobiec, ponieważ to naturalny proces polegający na zmniejszaniu biologicznej aktywności jej komórek i spowolnieniu procesu jej odnowy. Można je jednak skutecznie redukować. Jedną z najefektywniejszych metod opóźniających nieuchronne objawy starzenia się skóry jest właśnie mezoterapia.

Mezoterapia to zabieg nie tylko odmładzający, ale także stymulujący

Przebieg: zabieg polega na wprowadzeniu bezpośrednio w skórę oraz tkankę podskórną niewielkich ilości substancji odżywczych i leczniczych, zawartych w preparatach witaminowych i roślinnych, które pobudzają komórki odpowiedzialne za produkcję podstawowych substancji strukturalnych skóry (tzw. fibroblasty) do produkcji nowych włókien kolagenowych oraz elastyny.

Wskazania: mezoterapia polecana jest zatem dla tych osób, na których skórze widoczne są oznaki zmęczenia, przez co stała się poszarzała oraz dla tych, którym zależy na wygładzeniu płytkich zmarszczek. Doskonałe rezultaty przynosi w przypadku, kiedy na skórze widoczne są zmiany potrądzikowe, występują worki i sińce pod oczami, pajączki naczyniowe, niekorzystne efekty promieniowania słonecznego lub zrogowaciały naskórek.

Efekty: pełne efekty zabiegu widoczne są po serii czterech do sześciu około 30-minutowych zabiegów odbywanych cyklicznie co 2-4 tygodnie. Wówczas wyraźnie widoczna jest poprawa gęstości skóry, która nabiera dodatkowo blasku, staje się rozjaśniona i odmłodzona. Następuje ponadto pogrubienie naskórka, zwiększenie elastyczności oraz nawilżenia skóry, uzupełnienie niedoborów witamin oraz minerałów, a także poprawa mikrokrążenia.

Kontakt

STOMATOLOGIA Marcin Pietrzycki
ul. Kosmiczna 13/1
59-220 Legnica
Tel: (76) 8524 999

Wizyta

Umów się już dziś na wolny termin z lekarzem medycyny estetycznej

Marek Łuciuk
(rejestracja telefoniczna 601 14 12 99)
terminy indywidualne